marca 01, 2013

Pierwsza aktualizacja włosów | Luty 2013


Dzisiaj przedstawiam Wam po raz pierwszy moje włosy. :-)
Opisuję od lewej strony :-)


Zdjęcie nr 1

Wykonane 01.03.2013 bez lampy błyskowej, w świetle dziennym. Moje włosy zawsze lepiej prezentują się na ciemnej tkaninie, gdyż są dzięki temu widoczne końce (zniszczone i przerzedzone).


Zdjęcie nr 2

Wykonane 01.03.2013 bez lampy błyskowej, w świetle dziennym, na jasnej koszulce. Widać dokładnie jak zniszczone są moje włosy, ;(
Moje główne cele
 1. Zdrowe włosy, przede wszystkim zadbane końcówki
 2. Długość: + 10 cm do aktualnej długości
 3. Zagęszczenie włosów


Wierzę, że świadoma pielęgnacja pomoże mi osiągnąć to, co sobie założyłam! :-)
8 komentarzy:

 1. To Twój naturalny kolor włosów? Jest śliczny :) Poza tymi końcami włoski bardzo ładne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja Kochana Jasminum, nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojego komentarza! Jesteś pierwszą osobą, która skomentowała wpis na moim blogu :* I w dodatku taka piękna pochwała mojego koloru :) Tak, to mój naturalny kolor włosów :)Końce mam zamiar podciąć (nie jakoś drastycznie) ale wyrównać na pewno :)

   Usuń
  2. Nawet nie wiesz jak miło zrobiło mi się czytając Twój komentarz! :) Bardzo dziękuję za dodanie do obserwowanych :) Po ostatnim wpisie widzę, że ostro bierzesz się za pielęgnację włosów. Z pewnością niedługo zobaczysz fajne efekty. Ja potrzebowałam na to około miesiąca. Widzę też, że zaczęłaś suplementację CP. U mnie świetnie zadziałał :) Nie miałam żadnych efektów ubocznych typu wysyp na twarzy i Tobie też tego życzę! Będę regularnie obserwować wpisy pojawiające się na Twoim blogu! :)

   Usuń
  3. To świetnie słyszeć, że i jest kolejna osoba, której CP pomógł :) Już się nie mogę doczekać końca miesiąca, żeby zobaczyć czy są jakiekolwiek efekty, ale staram się do sprawy podchodzić raczej spokojnie, bo wiem, że na taki efekt jaki chciałabym osiągnąć muszę sporo poczekać no i pozbyć się tej zniszczonej warstwy. Fajnie, że blogerki się wspierają, pozdrawiam!

   Usuń
 2. Już są bardzo fajne i Ci ich zazdroszczę, trzymam kciuki by Ci się udało wytrwać do celu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te włosy to już przeszłość, obecnie jest o wiele lepiej :)

   Usuń
 3. Nie widziałyście chyba rzadkich włosów. Osobie, która takie ma nie pomogą odżywki i inne pierdoły. I nijak można je spiąć czy rozpuścić jak się ma ich o połowę mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele zależy od porowatości. Te o średniej czy wysokiej, mimo tej samej ilości włosów wyglądają na bardziej bujne. Nie zgodzę się z Tobą, że nic nie pomaga :) Weźmy np hennę bezbarwną, która pogrubia pojedynczy włos. jak się chce to można.

   Usuń

Mam nadzieję, że miło spędziłaś czas na blogu i wyniosłaś z jego treści cenne wskazówki. Życzę Ci owocnej pielęgnacji włosów, ciała i umysłu. :-)