maja 17, 2014

Martusiowy Kuferek wreszcie na Facebooku :)


Przychodzę do Was z miłą informacją. Martusiowy Kuferek doczekał się konta na Facebooku. :) Przez bardzo długi okres czasu wzbraniałam się przed tą formą dodatku do blogowania. Nie widziałam siebie w roli osoby prowadzącej facebookowy profil. Chciałam robić "swoje" na mikro skalę i zostawić po sobie ślad w internecie w postaci pamiętnika pielęgnacji cienkich włosów. Chciałam dokumentować swoją drogę, jaką codziennie przebywam, pielęgnując moje cienkie z natury włosy. Być może ktoś/kiedyś/gdzieś znajdzie ten blog i okaże się być dla niego pomocnym, ale... dlaczego nie ma znaleźć go teraz? :)

Zapraszam  na facebookowy profil i pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. :-) Dziękuję, że ze mną jesteście!


7 komentarzy:

 1. No to już pędzę lajkować :-) Ja mam to samo, wciąż się wzbraniam przed założeniem "fan-pejdża" bloga, może i ja kiedyś do tego dorosnę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie podobają mi się określenia typu "denka, łisz-listy, fan-pejdże". Wolę "kończy mi się produkt, lista życzeń, strona poświęcona cienkim włosom". Brzmi ładniej, naturalniej i przede wszystkim ludzko :)

   Usuń
 2. Jak miło widzieć taki Martusiowy akcent na facebooku ;) cieszę się bardzo i biegnę "lajkować" ;) ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Polubione, zapraszam również na moją stronkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. juhu! już polajkowane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Polubione!! Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje Kochana, ja tez dlugo sie przed tym wzbranialam ;) Juz biegne polubowac :*

  OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że miło spędziłaś czas na blogu i wyniosłaś z jego treści cenne wskazówki. Życzę Ci owocnej pielęgnacji włosów, ciała i umysłu. :-)