5 maja 2014

Wyniki rozdania

Dopiero przed chwilą udało mi się wylosować szczęściarę, do której wyślę kosmetyki. Oczywiście znowu zdecydowałam się na bardziej tradycyjny sposób losowania. Bardzo dokładnie zliczyłam Wasze losy i spisałam je ręcznie na kartkę, następnie wycięłam i wrzuciłam do szkatułki.

Kosmetyki wysyłam do Panny Anny !


Gratuluję Ci Kochana serdecznie a Wam dziewczyny dziękuję za udział w rozdaniu. Uwierzcie mi, że gdybym mogła, to każdą z Was obdarowałabym prezentem. Bardzo Wam dziękuję za napisanie pięknych marzeń, które pokazały wyjątkowość każdej z Was. Uważam, że jest to bardzo pozytywna rzecz na tym blogu i będzie zarażała innych ludzi optymizmem. Jesteście wspaniałe!


Zapraszam do dyskusji:

 1. Gratulacje!

  Uwielbiam twojego bloga, jak i to, że możesz też pomóc z problemem kiedy wyśle wiadomość na e-mail. Mam nadzieję, że będę mogła mieć kiedyś tak ładne włosy jak ty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co dziękować, bo wszystko jest prawdą ;)
   Dopiero teraz zorientowałam się, że napisałam Ci takiego długiego maila :o Jak przeczytasz to szacunek, bo ja bym nie dobrnęła do końca ;)

   Usuń
 2. Gratulacje :)!

  Kochana, to sie napracowalas :) Przy pierwszym rozdaniu rowniez postawilam na karteczki, wiec wiem, ile przy takiej metodzie jest dodatkowej pracy ;) Wzrok mnie nie myli i widze pozytywne zmiany na blogu ;)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest sporo pracy, to prawda :) Ale z drugiej strony takie losowanie ma duszę, nie jest takie całkiem mechaniczne, może tylko ja to tak górnolotnie odbieram :D Przy większej ilości zgłoszeń, pewnie poprosiłabym siostrę o pomoc, ale teraz sama dałam radę.

   Zmiany na blogu są, mam nadzieję, że przyjemniej się tutaj teraz przebywa. Chciałam, żeby był bardziej czysty i chyba od 5 dni zmieniałam codziennie po troszku jego wygląd. Zrobiłam wszystko sama i jestem z siebie dumna, nauczyłam się przydatnych rzeczy dzięki temu. U Ciebie też świetna zmiana, piękny baner!

   Usuń
  2. To fakty Martus, takie losowania maja dusze :))) Ostatnio z powodu braku czasu, zdalam sie na myszyne losujaca, ale mam nadzieje, kiedys wrocic do karteczek :)

   Gratuluje Kochana zmian, zdolna Kobitka z Ciebie :)! Ja w szablonie rowniez sama pogrzebalam, ale z banerem nie dalam rady- brak programu ;) Jednak zostal wykonany wedlug moich wskazowek i oczekiwan- kolory sweterka Kasia zmieniala 3 razy, pewnie Jej sie po nocach snil ;D Slicznie tu u Ciebie teraz :*

   Usuń
  3. Nie ma to jak prawdziwa kobieta, która zmieni kolor sweterka nawet na banerze, haha :D
   Ale muszę przyznać, że jest bardzo klimatyczny i przyjemnie się teraz tam przebywa :)

   Usuń
 3. Gratuluję! :)
  Może innym razem mi się poszczęści :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie za niedługo okazja, ale na razie nie powiem nic więcej :* :)

   Usuń

Mam nadzieję, że miło spędziłaś czas na blogu i wyniosłaś z jego treści cenne wskazówki. Życzę Ci owocnej pielęgnacji włosów, ciała i umysłu. :-)


INSTAGRAM
SZABLON BY: PANNA VEJJS