lipca 28, 2014

Wyniki konkursu - kto wygrywa szczotkę z włosia dzika firmy Gorgol?


Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się teraz czuję :) Od rana wzięłam się za ponowne czytanie Waszych zgłoszeń konkursowych - zarówno tych przedstawionych w komentarzach jak i prywatnych wiadomości na mailu. Jestem naładowana tak pozytywną energią, że mogłabym przenosić góry! :)

Szczotka z włosia dzika wędruje do 5 osób:
 1. Karolina.
 2. niesprecyzowana
 3. Ania Malutka
 4. Karolina Ambrozik
 5. strelicja
Gratuluję! 

Po pierwsze chciałabym Wam ogromnie podziękować za tak liczny udział w konkursie. Było mi niezwykle trudno wybrać tylko 5 osób, bo według mnie nie ma lepszych czy gorszych odpowiedzi - wszystkie płyną prosto z serca. 


Tworząc temat przewodni konkursu bardzo zależało mi na tym, aby nie było to typowe, blogowe rozdanie. Chciałam przemycić w nim wątek motywacji :) Wiem, że wiele z Was czuje się zawiedzionych, że szczotki nie wygrało, ale pomyślcie, że przynajmniej zrobiłyście coś dobrego dla innych ludzi. W jednym miejscu stworzyliście źródło motywacji dla początkujących włosomaniaczek/włosomaniaków (Kamil, pozdrawiam!) :)

Wszystkie odpowiedzi konkursowe możecie przeczytać tutaj.

Dziękuję Wam za to z całego serca, bo do konkursu podeszliście poważnie - doceniacie, to czym obdarowała Was natura i potraficie się z tego cieszyć. Dziękuję również firmie Gorgol za przesympatyczny kontakt, otwartość i kreatywne podejście do współpracy. 

Nie wiem czy wszyscy czytali informację jaką zamieściłam w jednym z poprzednich wpisów. W czasie trwania konkursu dostałam kilka maili z zapytaniem jak można kupić produkty firmy Gorgol. Aktualnie można zrobić to telefonicznie lub mailowo.

Adres mailowy: gorgol@gorgol.pl
Telefonicznie: (+48) 34 3659 010

Firma Gorgol ma w planach utworzenie sklepu internetowego, jednak nie wcześniej niż na przełomie 2014/2015 roku, super. :)


8 komentarzy:

 1. Szczotki i grzebienie Gorgol są też na allegro, tam kupiłam swoje. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też :) Nie wiedziałam, że można zamawiać bezpośrednio u "Gorgolka" :)

   Usuń
 2. brawo że wybralas sensowne odpowiedzi i nie patrzylas na dlugość wypowiedzi i rymy tylko na sens :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też ten konkurs zapamiętam do końca życia jako pozytywne wydarzenie :)
  Bardzo cieszę się z wygranej i jeszcze raz serdecznie dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie wygrałam, trudno, lecę kupić :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wygraną szczotkę :) korzystam z niej kilka dni i jestem zachwycona, TT się chowa. Dla mnie ideał :)

  OdpowiedzUsuń

Mam nadzieję, że miło spędziłaś czas na blogu i wyniosłaś z jego treści cenne wskazówki. Życzę Ci owocnej pielęgnacji włosów, ciała i umysłu. :-)